Daniel MariMedeligitary CampsGitary GladiusMTDSoundKingPhil Jones BassGitary pasadenaGBM Polska
Home Partnerzy Gdynia - Drumstore
Gdynia - Drumstore
Drumstore -Gdynia

Gdynia - Drumstore

Jedyny sklep w trójmieście nastawiony wyłącznie na sprzedaż sprzętu perkusyjnego. Działa od listopada 2008, wcześniej funkcjonował tylko jako sklep internetowy. Obejrz sprzęt z każdej strony i testuj do woli. Wygodna lokalizacja (15minut pieszo od Dworca Głównego). W stałej sprzedaży: duży wybór markowych modeli perkusji, werbli (Pearl, Tama, Mapex), pełen asortyment naciągów perkusyjnych (Remo, Evans, Aquarian), pałki (Vic Firth, Pro Mark, Regal Tip), przeszkadzajki Meinl, Nino oraz pokaźna kolekcja akcesoriów od bijaków przez łatki tłumiki sprężyny po śrubki oraz kluczyki.

Drumstore w Gdyni to kameralny specjalistyczny sklep dla perkusistów i perkusjonistów z szerokim asortymentem i koleżeńską świadomą obsługą.Zapraszamy do odwiedzin i zakupów. Prawdopodobnie to czego nie mogłeś znaleść w innych sklepach i o czym nie mają pojęcia sprzedawcy w ogólnomuzycznych sklepach u nas leży na półce i czeka na Ciebie.

Bębny etniczne Meinl i Haedliner Perkusjonalia Meinla, LP oraz Pearl Werble i akcesoria perkusyjne.

DRUMSTORE, TOMASZ STUKAN
ul.Szczecińska 38/2
81-326 Gdynia

gg:13122825 (sklep), 299292 (Tomek)
znajdź lokalizację

osoba kontaktowa: Tomasz Stukan
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www.drumstore.pl

Czynne : środa - sobota 12:00 - 18:00, internet 7/24

 
GBM Polska